Van der Reest Advies

Nieuws

Keukenhof deels open als test

Keukenhof deels open als test

Om 8 uur stonden de eerste bezoekers voor de ingang van Keukenhof voor een uniek bezoek aan het bloemenpark. Met lachende gezichten want de zon schijnt. De verplichte coronatest voorafgaand aan het bezoek was voor deze bezoekers geen probleem: “Dat hadden we er graag voor over”.

Directeur Bart Siemerink ziet dat mensen zichtbaar blij zijn met hun bezoek aan Keukenhof. “Wij kunnen mensen een mooie dag bezorgen; in de buitenlucht tussen miljoenen bloeiende bloemen. En dat kan op een veilige en verantwoorde manier. We doen mee aan de test omdat het op dit moment de enige manier is om open te mogen. We hopen dat we zo snel mogelijk op een normale manier kunnen openen zodat nog meer mensen van ons bloemenpark kunnen genieten.”

Op 16, 17 en 18 april is Keukenhof nog een testweekend open. Tickets daarvoor zijn vanaf maandag te boeken via www.keukenhof.nl.

< Terug

Geplaatst in: Algemeen
Vorige artikel Efteling gekozen tot leukste uitje van Nederland 2021
Volgende artikel Laadpalen als kans, verdienmodel én extra service
Print